avatar

Aysun Kayacı Saç Modeli

 • Aysun Kayacı Saç Modeli

  Aysun Kayacı Saç Modeli

  Oyuncu ve manken Aysun Kayacı’nın saç stilleri modelleri ve yeni kesim ve rengi konusunda detaylı bilgi ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

   

  Aysun Kayacı Kimdir ? Biyografisi

  Adı, Soyadı: Aysun Kayacı
  Doğum tarihi: 23.Mart.1981
  Doğum yeri: İstanbul
  Meslek: Model, Dizi Oyuncusu

  Oyunculuk tecrübesi de bulunan Ntv‘nin “Haydi gel bizimle ol” adlı programında dile getirdiği “Köydeki çoban ile benim oyum bir olmamalı” düşüncesiyle, dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da eleştirilmiş, fotomodel, manken, oyuncu.

  23 Mart 1981‘de İstanbul‘da dünyaya geldi. Henüz 15 yaşındayken fuar standlarında mankenlik kariyerinin ilk adımlarını attı. Başarılı defans oyuncusu Emre Aşık ile uzun süreli birlikteliği magazin medyası tarafından evlilikle sonuçlanacağı şeklinde yorumlandığı dönemde sona erdi.

  2004 yılında 12. MGD Altın Objektif Ödülleri‘nde “Yılın En İyi Mankeni” ödülünün sahibi oldu. İlk oyunculuk tecrübesini Zehirli Çiçek dizisinde yaşadı. Oyunculuk serüveni sırasıyla; 2005 yılında Çat Kapı2006 yılında Doktorlar2007 yılındaSessiz Gemiler adlı diziler takip etti. Kısık Ateşte 15 Dakika adlı sinema filminde de şarkıcı rolündeydi.

  Yeditepe ÜniversitesiTarih bölümünde eğitim görmekte olan Kayacı, Ntv‘nin “Haydi gel bizimle ol” adlı programında sunuculuk yapmaya devam etmektedir.

  27 Mart 2008 tarihinde söz konusu programda George Orwell’in Hayvanlar Çiftliği romanındaki domuz karakterine söylettiği: “Hepimiz eşitiz ama ben herkesten daha eşitim” sözlerine gönderme yaparak: “Bu ne biçim demokrasi? Benim verdiğim oy ile ayaktakımının, dağdaki çobanın oyu eşit olabilir mi?” sözleri yüzünden Adiyaman ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Orak ve avukatı Hacı Orhan tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulmuş ve “Basın Yoluyla Hakaret” suçundan Türk Ceza Kanununun 301. maddesinden dava açılması istenmiştir.

  Diziler

  Sessiz Gemiler

  Doktorlar – Kader

  Zehirli Çiçek – Ayşin

  Cumaya Kalsa – Çiğdem

  Artı 18 – Selin

  Gece Gündüz- (konuk oyuncu)

  Ümit Milli

  Çat Kapı

  Alem Buysa – konuk oyuncu evde parti sahnesi (doğum günü)15 yaşında olduğu zamanlar…

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bengü Saç Modeli
  Bengü Saç Modeli
  İrem Derici Saç Modeli
  İrem Derici Saç Modeli
  Ünlülerin Saç Modelleri Ve Sırları
  Ünlülerin Saç Modelleri Ve Sırları
  Meryem Şahra Uzerli Saç Modeli
  Meryem Şahra Uzerli Saç Modeli
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.